[sourcecode lang="html"] Конференц-зали готелю Києва - готель"Баккара", Київ [/sourcecode] Оренда конференц-зали в Києві. Організація конференцій, бенкеті і весілля в Києві
ГоловнаНовиниКонтакти
УкрРусEng

Замовлення заходу

Завантажити конференц-буклет

Підбираючи конференц-залу в Києві для організації конферецій або семінарів, варто обирати тільки найкращий конференц-сервіс Києва. Готель "Баккара" пропонує оренду конференц-зали на 100 осіб (105м.кв.) та кімнати для переговорів "Люкс" на 20-30 осіб (52 м.кв.), котрі дозволяють організувати захід  різноманітних форматів та найвищої якості. Мобільні меблі, сучасне обладнання та професіональний конференц-сервіс гарантують вам успішний та продуктивний захід. 

Конференц-зали

До послуг гостей готелю «Баккара» сучасна конференц-зала, де можна проводити конференції та семінари...

Банкети

Арт-готель «Баккара» - ідеальне місце для проведення заходу будь-якого рівня. Унікальне розташування дає можливість організувати, як грандіозне весілля з виїзною церемонією, так і квест, тімбілдінг для корпоративного заходу.

Бронювання
Трансфер
Заїзд:
Виїзд:
Дорослі:
Діти:
Промокод:
Заїзд:
Виїзд:
Дорослі:
Знижка раннього бронювання
Знижка раннього бронювання

Збираєтесь із друзями до Києва? Шукаєте комфортний готель для поїздки в столицю на вихідні? Забронюйте проживання у Києві заздалегідь та отримайте знижку 20% від Арт-готелю "Баккара".